Žena nechala v autě trpět psa, chudák žral vlastní zvratky

28. července 2010 v 18:56 | Milovnice Zvířat Simí |  Články
Neuvěřitelnou bezohlednost předvedla majitelka psa v centru Ostravy. Nechala své zvíře zavřené desítky hodin v autě na ulici.
Uvězeněný v autě v Reální ulici v centru Ostravy trpěl nebohý pes bez jídla, vody a čerstvého vzduchu. Podle toho také vypadal interiér vozu.


Zvíře totiž pozvracelo a pokálelo sedačky, podrápalo palubní desku i okna. Kolem čtvrtečního poledne pak vysílený pes začal ze zoufalství pojídat vlastní zvratky i výkaly.

K jeho osudu nezůstali lhostejní okolojdoucí lidé, kteří si psa všimli i přesto, že všechna okna vozu jsou tmavá, a přivolali strážníky městské policie.

Ti pak sice konstatovali, že pokud bude zvíře v autě zavřené ještě několik hodin, mohlo by zahynout, ale vysílenému psovi neuměli nijak pomoct. Pouze ověřili, že auto není kradené, i když tak na první pohled vypadalo. Mělo totiž vytrhané všechny zámky na dveřích a ze všech stran bylo obouchané.

Městští policisté tedy alespoň řekli, že budou psa do večera sledovat a odešli. Jakmile se od auta vzdálila i kamera, po deseti minutách se zpoza rohu vynořily dvě mladé ženy. Ty nasedly do neuvěřitelně zaneřáděného a páchnoucího auta, a bez mrknutí oka odjely.

Na rozhořčené dotazy kolemjdoucích pak jedna z nich reagovala slovy, že "pes je na to zvyklý"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama